Anteny cyfrowe, Telewizja cyfrowa

Montaż i ustawianie
anten satelitarnych
i naziemnych
Montaż i ustawianie
anten satelitarnych
i naziemnych
513 323 333

Instalacje multi w domach

Nowoczesne instalacje mulitiswitch w domkach jednorodzinnych, hotelach, pensjonatach


Zajmujemy się nowoczesnymi instalacjami mulitiswitch w domkach jednorodzinnych

Jest to już zaawansowany system instalacji antenowej, preferowany dla odbiorców o dużych wymaganiach lub dużej liczbie gniazd abonenckich. System jest "elastyczny", skierowana jest do osób ceniących sobie komfort oraz niezależność. Pozwala na budowę rozległych instalacji np. w hotelach, pensjonatach, domkach jednorodzinnych, wszędzie tam gdzie klient ceni sobie funkcjonalność i niezawodność instalacji. Multiswitche pozwalają na tanie połączenie kilku sygnałów (niezależny odbiór sygnału satelitarnego, radiowego i cyfrowo – naziemnego w każdym pokoju) i puszczenie go dalej jednym przewodem koncentrycznym do gniazdka końcowego

Przykładowe nowoczesne instalacje w domkach jednorodzinnym. Instalacja przedstawione na zdjęciu pozwala na odbiór programów z dwóch satelitów Hotbird 13 i Astra 19 oraz telewizji naziemnej, cyfrowo naziemnej i radia – niezależnie w każdym pokoju – wystarczy podpiąć jedynie tuner. Na zdjęciu widać klasyczną instalację multiswitch skierowana na jednego satelitę oraz odbiór sygnału analogowego, cyfrowo – naziemnego za pomocą profesjonalnej anteny kierunkowej przystosowanej do odbioru telewizji cyfrowo naziemnej.
Urządzenie znanej firmy Terra, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych multiswitchy, dla potrzeb instalacji zbiorowych. Znakomite wykonanie, stabilność parametrów, bardzo niska awaryjność, sprawiają że multiswitche Terry można polecić nawet najbardziej wybrednemu klientowi. Multiswitch współpracuje z wszystkimi platformami Cyfrowymi (POLSAT, CYFRA+, n).

Multiswitche są dedykowane dla małych (4-16 gniazd) i średnich (17-70gniazd) instalacji z dystrybucją sygnału pośredniej częstotliwości SAT, oraz sygnału telewizji naziemnej. Multiswitche są przeznaczone do pracy wewnątrz budynku. Urządzenie jest zasilane napięciem 220V. Należy przestrzegać wszystkich zasad bezpieczeństwa dla tych napięć.


Na zdjęciu widzimy pełne podłączenie multiswicha 5/12 terra MSR 512 z aktywna naziemną oraz zastosowania modulatora wraz wzmacniaczem sygnału.